RADA OSIEDLA DRZETOWO-GRABOWO

design by orkiszek                

MENU
DZIAŁALNOŚĆ
WSPÓŁPRACA
ARCHIWUM
- skład 2011-2015

ORLIKI


Nasza drużyna


     Nasza Rada Osiedla od 12 października 2009 roku objęła opieką jedną z amatorskich piłkarskich drużyn osiedlowych Czarne Płuca. Chłopcy z drużyny zostali włączeni do Środowiskowej Ligi Futsalu. Drużyna powiększyła swój skład oraz na wniosek Rady Osiedla zmienili nazwę na Orliki.

W skład teamu wchodzą:

Michał Wiaderek (kapitan), Damian Dubiel, Patryk Dubiel, Konrad Borys,Marcin Pająk,
Kazimierz Owczarski, Mateusz Latanowicz, Jakub Czerwonka, Konrad Dębski, Tomasz Krukowski,
Łukasz Pauekszteło, Paweł Świeboda, Szymon Wesołowski, Cyprian Paczkowski.

Pierwsze dwa spotkania nie były zbyt pomyślne dla naszych sportowców. W pierwszym meczu, które odbyło się 25.10.2009 roku, z UKS OHP Szczecin przegrali 14:1 honorową bramkę strzelił kapitan drużyny Orlików.


Nasza drużyna

Kolejne spotkanie odbyło się 31.10.2009 roku. W tym spotkaniu nasi podopieczni zagrali z Qbański Luzik. Również to spotkanie nie zachwyciło nas swoim wynikiem 9:1 dla przeciwników.

W tym meczu jedyną z bramek na konto Orlików strzelił Damian Dubiel. Trzeci mecz, który rozegrały gwiazdy naszego osiedla miał miejsce 07.11.2009 roku.

Przeciwnikami była drużyna Karoma. Tym razem Orliki pokazali na co ich stać. Mecz zakończył się wynikiem 9:2 na korzyść naszych ulubieńców. Bramki zawdzięczamy: 2x Michał Wiaderek, 2x Kazimierz Owczarski, 1x Tomasz Krukowski, 1x Damian Dubiel, 1x Mateusz Latanowicz , 1x Konrad Dębski, 1x Szymon Wesołowski. Chłopaki się rozkręcają więc czekamy na kolejne zwycięstwa.

Zapraszamy do kibicowania reprezentantom naszego osiedla. Mecze odbywają się w hali szkoły Salezjańskiej przy ulicy Ku Słońcu. Trzymamy za Was kciuki chłopaki.